در امر دفاع از رضا شهابی به کمیته دفاع از رضا شهابی همراه شویم و برای آزادی او در سطح جهان اقدام مشترک بورزیم

اعلام تشکیل «کمیته‌ی دفاع از رضا شهابی»


با سلام.
کمیته دفاع از رضا شهابی که توسط اعضا خانواده رضا تشکیل شده است بدون یاری دوستان،کارگران و فعالین و تشکل ها کارهای مهم و اساسی را نخواهد توانست به پیش ببرد
دوستان متن اعلام تشکیل کمیته دفاع را بینید و برای دیگران ارسال کنید
افرادی که مایلند عضو کمیته شوند اسامی خود را به همین آدرس اعلام کنند
لطفا تنها و تنها به همین آدرس ایمیل اسامی و برنامه های پیشنهادی خود را اعلام کنید
هیچ آدرس دیگری از نظر این کمیته در ارتباط با کمیته دفاع از رضا شهابی رسمیت ندارد
با احترام - کمیته دفاع از رضا شهابی
12 آذرماه 90

.......................................................................

اعلام تشکیل «کمیته‌ی دفاع از رضا شهابی»

رونوشت به کارگران، تشکل‌های کارگری، رسانه‌ها و مسئولان قضایی

کارگران، مردم و وجدان‌های بیدار!

رضا شهابی کارگر و عضو هیأت‌مدیره‌ی سندیکای کارگران شرکت واحد از تاریخ 22 خرداد 1389 به مدت 19 ماه است که به دلیل دفاع از حقوق و مطالبات خود و کارگران در زندان اوین تهران، دربند است.

رضا اکنون ناراحتی و نارسایی در کبد و کلیه دارد و 4 مهره‌ی کمرش ضایع شده و اکنون نیمه‌ی چپ بدنش بی‌حس شده است و مطابق هشدار پزشکان احتمال فلج شدن او وجود دارد و تا کنون چندین بار اورژانسی به بیمارستان منتقل شده است.

در این مدت 19 ماهه، اعضای خانواده و فرزندان رضا در بدترین شرایط روحی، جسمی و اقتصادی به سر برده‌اند. ما بارها به مقامات قضایی و نیز مسئولین مختلف مراجعه و نامه‌نگاری کرده‌ایم اما رضا تا کنون آزاد نشده است و هم‌چنان بلاتکلیف است و جان‌اش نیز در خطر است. رضا در اعتراض به این وضعیت از یکم آذرماه دست به اعتصاب غذا زده است. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا این کارگر زندانی آزاد شود، اما اکنون و پس از 19 ماه کماکان در شرایط وخیم جسمی در زندان است.

رضا باور داشته و دارد که کارگران تنها باید به حمایت‌های کارگران اتکاء کنند و همواره در این راه تلاش نموده است. ما اعضای خانواده‌ی رضا شهابی نیز در حمایت از رضا و باورهایش دست کمک و یاری به سوی کارگران و تشکل‌های کارگری دراز می‌کنیم و از همگان می‌خواهیم برای آزادی بی قید و شرط و فوری رضا شهابی تلاش نمایند.

بدین وسیله ما تشکیل «کمیته‌ی دفاع از رضا شهابی» را اعلام می‌کنیم و از کسانی که مایل‌اند عضو این کمیته شوند یا افرادی که مایل به حمایت از آن هستند می‌خواهیم که با نشانی‌های زیر تماس بگیرند.

k.d.shahabi@gmail.com

k-d-shahabi.blogspot.com

کمیته‌ی دفاع از رضا شهابی - 12 آذرماه 1390

شیرین شهابی – محمد امین شهابی- ربابه رضایی- مریم قاسملو- نادر نادری - حمید رضایی- زهرا شهابی- بهمن شهابی- مهدی شهابی-عسگر شهابی- قاسم شهابی

هیچ نظری موجود نیست: