آخرین وضعیت جسمی محمود صالحی در بیمارستان تهران


خبری از آخرین وضعیت جسمی محمود صالحی

بر اساس آخرین اخباری که به دست ما رسیده استٰ محمود صالحی کماکان در بیمارستانی در تهران بستری است.اوضاع عمومی حال وی رو به بهبودی است اما پزشکان در مورد وضعیت کلیه های وی هشدار داده اند.
به خصوص کلیه چپ وی چند برابراز حد طبیعی بزرگ شده و مملو از کیست های عفونی و خونی است که تعدادی از این کیست ها پاره شده و خون و عفونت به دستگاه ادراری وی وارد میکنند.همچنین بزرگی کلیه ها باعث فشار آوردن به کبد وی شده و کبد از محل خود جابجا شده است.
بدین ترتیب در اولین فرصتی که تب و لرز و خونریزی و عفونت وی بهبود یابد ، ٰلازم است کلیه چپ وی کلا خارج شده و کلیه ی جدیدی در بدن محمود صالحی پیوند شود.از آنجا که گروه خونی وی O منفی ( گروه خونی که تنها از همین گروه خونی امکان دریافت خون و اعضا دارد ) میباشد و نیز نظر به سختی شرایط پیوند کلیه برای دریافت کننده و سلامت کامل اهدا کننده ، نگرانی ها در مورد آینده ی درمانی وی حتا در صورت یافته شدن فردی داوطلب برای اهدا ی کلیه افزایش یافته است.


29اردیبهشت 89

www.khamahangi.com

www.komitteyehamahangi.blogfa.com

komite.hamahangi@gmail.comگزارشی از وضعیت جسمانی محمود صالحی


بر اساس گزارش رسیده، روز پنج‌شنبه 23 اردیبهشت ماه 1389 محمود صالحی از فعالین سرشناس جنبش کارگری به دلیل وخامت وضعیت جسمی، به یکی از بیمارستان‌های شهر تهران منتقل شد.

لازم به ذکر است که روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه، محمود صالحی بر اثر نارسائی کلیوی و نیز تب شدید و خونریزی ادرار، به بیمارستان شهر سقز انتقال داده شد و تا روز پنج شنبه در آنجا بستری بود. روز پنجشبه بنا به دستور پزشکان، به خاطر وخامت وضعیت جسمی، وی را به شهر تهران منتقل کرده و هم اکنون تحت نظر پزشکان متخصص، تمام آزمایشهای او در بیمارستان در حال انجام می‌باشد.

محمود صالحی یکی از چهره‌های خوشنام و جسور جنبش کارگری است که در جریان برگزاری مراسم روز جهانی کارگر، در اول ماه مه سال 1383 در شهر سقز دستگیر و متعاقبا در سال 1386 حکم یک سال زندان وی به خاطر دفاع از ابتدائی‌ترین حقوق کارگران و برگزاری مراسم اول ماه مه، قطعی شد. وی در اعتراض به پایمال شدن حقوق خود که همانا حقوق طبقه کارگر ایران است، روز دوشنبه 27 اسفند ماه 1386 برای مدت هشت روز در زندان دست به اعتصاب غذای خشک زد و به همین دلیل نمیتوانست داروهای تجویز شده را نیز مصرف کند. او در طول دوران یک سالی که در زندان مرکزی شهر سنندج به سر می‌برد، از مداوای موثر محروم بود.1

کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری

26 اردیبهشت 89

www.khamahangi.com

www.komitteyehamahangi.blogfa.com

komite.hamahangi@gmail.com


هیچ نظری موجود نیست: